Неділя, 19.05.2019, 09:13
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

      На дію регуляторного акта можуть вплинути зміни в чинному законодавстві. Вплив може мати як позитивний (отримання чітких механізмів), так і негативний (поглиблення проблемної ситуації) характер.

      Досягнення встановлених цілей є можливим без витрат для територіальної громади .

 У селі не врегульовано механізм присвоєння та зміни  поштових адрес об’єктам нерухомого майна, встановлення та утримання будинкових знаків .

 У зв’язку з чим проблема має негативний вплив на таких фізичних осіб та суб’єктів господарювання.

          Вирішення вказаних проблем можливе лише за рахунок прийняття рішення сільської ради ,,Про  порядок присвоєння та зміни  поштових адрес об’єктам нерухомого майна, встановлення та утримання будинкових знаків на території Крутогорбівської сільської ради».

 

Виконання вимог рішення дозволить місцевим органам влади контролювати ситуацію в галузі будівництва та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури села з урахуванням вимог чинного законодавства України.

        Найбільш   вагомими   зовнішніми   чинниками,   що впливатимуть на дію регуляторного акта, буде зміна чинного законодавства у сфері містобудування та земельних відносин.

Зазначений чинник має значний вплив на результативність запропонованого регуляторного акта. Тому буде впроваджено постійний моніторинг його оцінки, за результатами якого до запропонованого регуляторного акта будуть вноситися відповідні зміни для усунення впливу зазначеного зовнішнього чиннику.

 

 

 Термін дії запропонованого регуляторного акта не обмежений (за умови відсутності кардинальних змін у законодавстві, що стосується сфери містобудування та земельних відносин). Він передбачає можливість внесення необхідних змін.

 

 

2. Узагальнений висновок.

 

          Враховуючи проведену  експертизу, проект регуляторного акта – рішення сільської ради  « Про порядок присвоєння та зміни  поштових адрес об’єктам нерухомого майна, встановлення та утримання будинкових знаків на території Крутогорбівської сільської ради” та аналіз його регуляторного впливу відповідають вимогам  статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

        

 

Голова  постійної комісії                                           Т. П. Хмура

з питань  агропромислового комплексу,

земельних ресурсів,соціального розвитку

села,екології,дотримання

 законності та правопорядку.